DAR

  • VÝZNAM:

Dar

Dostať niečo

Nutné minimum

             Malé obohatenie

                          Veci, pre ktoré nie je potrebné nič urobiť - prídu samy

                          Pozitívne riešenie, vyústenie

Situácia na obrázku: Na obrázku sú väčšinou vyobrazené predmety, ktoré sú pekné, evokujú bohatstvo a väčšinou to nie je nič potrebného pre život, nie je to žiadna zásadná vec. Ale sú to veci, ktoré by nás potešili, keby sme ich dostali. Väčšinou obrázok tiež predstavuje nejakú drobnosť - trebárs klenot. Niektoré obrázky napodobňuje dar ako balík - ako doteraz zabalený. Tento spôsob vyobrazenia je mi najbližší, pretože darom nemusíme dostať vždy to, čo nás naozaj poteší.

Všímajte si: Aj keď sú na karte väčšinou vyobrazené predmety, karta väčšinou neopisuje nič hmotného, ​​ale popisuje spôsob nadobudnutia - že niečo "dostaneme". Čo dostaneme musíme hľadať v okolitých kartách alebo odvodzovať z otázky.

Analógia s Tarotom: 6diskov, 6pohárov, Esa a pážatá

Všeobecne: Tú znamená odchod všetkého, čo bolo doteraz v živote na závadu a čo pre nás bolo nepríjemnou záťažou z minulosti. Karta Dar vám ukazuje, že vás čakajú krásne veci a udalosti. Zvlášť zaujímavé na tom je, že pre to nemusíte vôbec nič urobiť, keď ide práve o dary. Dokonca aj negatívne udalosti ako choroba alebo rozchod sa môžu prejaviť ako dar, pretože sa tak zbavíte všetkého, čo je staré a čo sa vám už do života nehodí. Všeobecne signalizuje príjemné zážitky z prísunu pekných vecí aj udalostí, a to bez väčšieho úsilia na vašej strane. Dáva pozitívny význam kartám, označujúcim negatívne, záporné veci a udalosti.

Prítomnosť: Zlepšenie stavu.

Budúcnosť: Situácia sa pozitívne vyrieši.

Vzťahy: Dobrý vzťah.

Práca: Sociálne zameranie.

Osobnosť: Múdrosť, silná osobnosť.

Vnútorný rast/rada: Mali by ste sa zmieriť s neúspechom či sklamaním a brať to ako dôležitú súčasť života. Poučte sa a choďte ďalej. Odpusťte sebe aj druhým.

 

Láska, vzťah k iným ľuďom: láska je darom, dať alebo dostať lásku, získať niečo z lásky, v citoch dostávať len nepodstatnú drobnosť

Láska, vzťah k iným ľuďom: Svojimi priateľmi a svojím partnerským vzťahom sa cítite bohato obdarovaný. Nezabúdajte robiť svojej láske tu a tam radosť drobnými pozornosťami.

-       Dar-Láska - prvý a častý význam býva, že dostanete pekný darček od milej, či milovanej osoby. Druhý význam hovorí o tom, že sa máte tešiť z lásky, ktorá je, alebo čoskoro bude, vám nablízku a ak nestoja v blízkosti v okolí zlé obklopujúce karty, zvlášť faloš, značí to, že máte túto náklonnosť aj vy sami nejakými darčekmi, či zvýšenou náklonnosťou, svojmu náprotivku opätovať.

 

Zamestnanie, majetok: dostávať všetko najnutnejšie aj bez práce, práca je obohatením nielen finančným, práca človeku poskytuje drobné radosti

O peniaze a majetok si nemusíte robiť starosti: hojne sa vám ich dostáva. Ste šťastný aj vo svojom zamestnaní, lebo to je presne činnosť, ktorú máte radi a ktorá vás obohacuje. Financie a majetok v spojení s Darom sú často chápané ako dedičstvo, alebo výhry na spôsob lotérie, alebo mimoriadne šťastie v podnikaní ap.

 

-       Pri spojení kariet Dar - Peniaze núdzu dlho (a momentálne určite) mať rozhodne nebudete.  

-       Nad hlavnou kartou znamená, že pýtajúci má dosť ťažký osud, ale dosiahne veľmi dobrého spoločenského postavenia.

-       V pozícii vľavo hovorí, že sa pýtajúci narodil do dobre situovanej rodiny a malo by sa mu v živote dariť.

-       Tesne vpravo hovorí, že pýtajúci dosiahne vytúženého cieľa.

-       Vo väčšej vzdialenosti od hlavnej karty alebo pod ňou však znamená, že sa pýtajúcemu nebude dariť príliš dobre - v čom, to prezradia okolité karty.

-       Dar - základný význam - darček, ktorý dostanete.

-       Vľavo, alebo hore, nad OSK anketára - dar môžete vskutku očakávať

-       Vpravo, alebo dole - stretnete sa s lakomstvom.

Zdravie: Zlepšenie zdravotného stavu. Problémy s obličkami, močovými cestami. Zdravotné problémy v tejto oblasti súvisia s partnerskými konfliktami. Celkovo sa jedná o zlepšenie stavu.